| DuTzZeLiAn a întrebat:

Am si eu o problema! Am instalat PhotoShop-ul (reinstalat de 2 chiar 3 ori) si cand dau pe brush maresc brushu iar cercul de la curor mi se taie. deci pur si simplu din cerc mi se face semicerc straight face. ce pot face? va rog frumos am nevoie mare de ajutor! Multumesc Anticipat

1 răspuns:
| BonaNote a răspuns:

Salut, nu stiu sigur daca o sa iti mearga asa cum spun eu dar merita incercat happy Incearca sa schimbi rezolutia ecranului sa vezi daca mai apare aceeasi problema. Daca continua sa apara atunci poate e vreo problema cu copia Photoshop. Incearca sa downloadezi una de pe ThePirateBay sau chiar sa cumperi una (oricum e foarte scumpa). Bafta!