| MikeZG a întrebat:

Am si eu o problema: am luat hugo wild river si e in rusa.Cum dau sa fie in engleza sau romana?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai probabil ca asa e jocul! daca nu cumva ai dat tu sa fie rusa, atunci cand l-ai instalat! dar daca nu atunci asa e jocul!
vezi in settings(daca gasesti laughing ), sa nu fie de acolo!

| MikeZG explică:

Pai cum sa dau la settings daca nu inteleg nimic?

| MariaN_3122 a răspuns:

laughing asa e jocu chiar daca ar fi de la seting nu gasesti a fost modificat de cineva. deci cauta altul si cand dai sa cauti precizezi si limba.winking