| Sava_Alin_1980 a întrebat:

Am si eu o problema. Cand introduc castile in telefon nu imi sunt recunoscute in sensul ca muzica se aude atat in difuzor cat si in casti

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

E un telefon bun.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Esti cu capul, vere! ori in casti, ori sa auda toata satra?
Atunci cand folosesti castile se decupleaza automat difuzorul!

| Adrian1228 a răspuns:

Are o problema contactul castilor cu telefonul, nu toate castile fac la fel. Am patit si eu exact la fel. La telefonul ala am folosit doar casti mari, nu cele care pot fi primite la tefoane. Asta a fost singurul remediu pe care l-am putut face.