| mclpt a întrebat:

Cand introduc castile n telefon in loc sa se auda muzica in casti se aude normal pe difuzor ca si cum n-as fi introdus castile.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| bibi518 a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu castile.Iti recomand sa schimbi castile.
Depinde si de telefonul tau, nu toate castile se potrivesc la orice telefon, dar daca acele casti au venit la pachet cu telefonul, cel mai probabil ele sunt stricate, asa ca nu asculta sfatul fetei de mai sus, nu arunca telefonul laughing arunca castile si schimba-le cu altele de calitate mai buna.
Sper ca te-am ajutat bye! happy

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Ai 2 varuante 1 sunt castile de vina, 2 poate locul unde bagi castile s-a stricat happy sau e gaura prea larga laughing))

| Alexandra_Diana_2000 a răspuns:

Arunca l laughing)))))