| Ionut_Claudiu_1994_XBMf a întrebat:

Am si eu o problema cu pc, mi-am luat terra online am jucat cateva zile mi-a mers perfect si am facut o pauza dupa care am dat sa intru si dupa ce intra dupa 10 secunde mi se face ecranu negru..si imi apare mesaju sa conectez cablu la care nu pot face nimic pana nu dau restart si apare imaginea si merge totul normal! vreo idee! am refacut windowsu si tot la fel face

1 răspuns:
| vladst1 a răspuns:

Are o problema placa video, cel mai probabil sau uzat niste condesatori electrici, du-te la un service cu ea.