| ValentinIrinel a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul meu, cand il aprind, pornesc ventilatoarele si ledurile dar monitorul cu tastatura si ca mousul nu...(la mais se aprinde decat ledul de la senzor dar ledul de la logo nu)
Nu stiu ce sa ii mai fac...
Eu unu cred ca e de la suportu de la bios pentru ca o mica bucatica de metal a cazut din el.
Nu sunt sigur ca e din cauza asta dar e o banuiala.
Daca aveti alta idee va rog frumos sa imi spuneti!
Daca e vreun expert dornic sa ma ajute in privat/pe camera ceva doamne ajuta!

1 răspuns:
| GabiDg a răspuns:

Incerca cu alta baterie de bios/alta placa de baza sau altii rami, astea sunt cele mai probabile cauze