| Stefannn32 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul de ceva timp..deci nu mai am sunet la laptop decat daca folosesc o pereche de casti si. mereu cand incerc sa efectuez o setare pentru sunet imi apare o eroare peste care pot sa trec cu "yes" sau "no" si aceasta eroare zice asa "Windows host process (Rundll32)".
Va rog, ajutati-ma. Dau funda celui care reuseste sa imi rezolve problema primul!

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Windows-devices-sound. Aici iti poate arata una sau mai multe iconite. Poate fi una sau probabil 2. Le accesezi pe rand si apesi ROLL BACK DRIVER pana nu te mai lasa. Daca nu merge nici asa, incearca butonul UPDATE driver

| Stefannn32 explică (pentru RaduMihaiRadu):

Am windows 10 pro