| ILoVeYouBaBy a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 I9100 si de cateva zile nu mai scoate nici un sunet, nu aud nimic la el, nici sunetul din jocuri nici muzica din player nici cand redau un videoclip, nici cand se deschide nu reda sunetul, am cautat aceasta problema pe niste forumuri android si am inteles ca este un fel de bug de la software sau hardware cum ca telefonul este in modul pentru casti fara sa aiba castile in el sau ceva de gen thinking va rog din suflet daca puteti sa ma ajutati sau vi s-a intamplat si ati rezolvat spuneti-mi cum crying va rog nici cand sun pe cineva nu aud vocea celui cu care incerc sa vorbesc nici cand ma suna cineva nu scoate nici un sunet... FUNDA Celui/Celei Care ma ajuta!

1 răspuns:
| seedwow16 a răspuns:

Verifica difusoarele poate au intrat ceva in ele happy Sau verifica sunetul poate este pe silient. Daca nu singura modalitate este sa-l duci la reparat happy Funda?