| Electro622 a întrebat:

am o problema minora dar sper ca puteti sa ma ajutati, deoarece este destul de urgenta...de curand am inceput sa fac video-uri (let's play-uri) dar am o problema la microfon,am unul la casti dar fiindca e intern (in casti) nu ma aud bine,asa ca incerc sa il folosesc pe cel din laptop, dar atunci cand vorbesc cu el, pe fundal se aude un sunet tare ciudat si deranjant.Imi puteti spune ce pot face? exista o solutie? P.S:Scuze de categorie!

2 răspunsuri:
| Shaddow a răspuns:

Daca ai win 7 incearca sa calibrezi microfonul de la casti in control panel

| Electro622 explică (pentru Shaddow):

Da am win7, fii mai explicit daca vrei sa iti dau fundawinking