| ZaKid a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la handsfree la un Samsung galaxy ace plus.
Se aude foarte incet...iar sunetul transmis prin casti nu corespunde cu cel original.Se aude altfel si nu se intelege absolut nimic. Am activat si modul 5.1ch si nimic...
Nu sunt castile telefonului...sunt niste casti de Nokia,dar se potrivesc perfect, iar pe un Samsung galaxy s2 se aude normal si foarte bine.
Ceva sfaturi?

1 răspuns:
| Monster97 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic asa fac castile de la un telefon la altul difera si niciodata nu o sa se auda bine o sa se auda ca rq decat de la un Nokia la alt Nokia...

Sper Ca Te-am Ajutat...