| Gabriel1111 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Samsung S5610.
Am intrat la setari si am selectat orice scot de pe internet sa se salveze pe card dar cand vreau sa scot ceva imi apare memorie insuficient cu toate ca am 900mb. Multumesc!

1 răspuns:
| kozzmyn a răspuns:

Am avut si eu aeasta problema dar la un alt model de telefon Samsung, si iti recomand sa intri in " setari" iar dupa aia sa cauti pe acolo cv de genu" revenire la set. din fab." si intri acolo.Si iti cere un cod, Acela e " 12345" numit si cod de securitate. Multa BAFTA!