| roby223 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am facut un facebook la care ma conectez cu nr. de telefon, dar de o luna de cand am venit in Austria nu mai pot intra pe acel cont, imi scrie ca numarul nu se potriveste cu nici un cont dar primesc mesaje cu notificari pe numarul respectiv. Oare de ce nu ma pot conecta?

2 răspunsuri:
| cristi2112 a răspuns:

O problema ar pute fii parola sau romingul. nu stiu fix ce sa zic. reseteazati parola

| TeoSpy3 a răspuns:

Este datorita "politicii de securitate" facebook daca te conectezi din alta tara decat cea in care te-ai conectat ultima oara trebuie sa iti puna o intrebare de verificare