| 123109 a întrebat:

Buna,am facut un cont de Facebook pentru a rade de un prieten, problema este ca l-am facut pe numarul meu de telefon si nu ma mai pot conecta...introduc parola si numarul meu de telefon si imi apare profilul pe care i l-am facut acelei persoane.
Am incercat sa ma conectez si cu poza de profil dar îmi spune "momentan nu folosesti conectarea cu o atingere pe niciun dispozitiv". Sa ma ajute cineva, Urgent!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Confirma-ti contul nou cu o adresa de email, apoi poti sterge numarul de telefon. Si-ti va ramane pe contul anterior.