| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema : mi-am instalat euro truck simulator si can il deschid imi apare sa bag discu ...are careva vreo idee ce sa fac? mersi anticipatwinking

10 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Caută crackul pe google. Crackul este un alt tip de executabil care face un fel de bypass peste inserarea discului original.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Pai depinde daca este iso iti trebuie daemon tools, iar daca este exe nu ai ce ii face iti trebuie discul.

| -=AleCS=- a răspuns:

Daca il ai pe CD pui CD-ul si merge, daca il ai de pe net ori cauti crak-u ori daca mai ai imaginea de unde ai instalat-o descodeo cu daemon tools, eu asa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da trebuie sa bagi alt crack.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti discul dupa net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o problema. mi se vede pe font albastru care stie dati acc la lorand_2007_95 si spuneti-mi va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o problema :mi-am instalat euro truck si imi apare imaginea in joc alabastra, are cineva o idee ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa bagi crackul in local disck C unde tie instala jocul dai da si poate iti merge mult noroc

| maariaan a răspuns:

Iti trebuie crack'ul. Poate il gasesti pe Strong. Crack'ul este la fel ca si imaginea jocului, arata la fel numai ca el iti reda functia finala, cea de a juca jocul. Daca ai gasit crack'ul il iei si il copiezi in folderul in care ai instalat jocul. Asta e tot, apoi poti sa te joci linistit. Mult succes!

| Mercedes_7927 a răspuns:

Nu stiu... Dar la mine deschid jocu si nu-mi apare meniu imi face in ciuda varmiu Ciudat am crezut ca e de la crak

Daca stii ce sa fac anuntama