| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, nu pot vedea video dar pot vedea audio

...credeti ca e de la codec pack?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vrei, te rog, să-mi explici şi mie cum poţi tu vedea audio?
E ca şi cum aş spune că eu pot auzi laserele sau mirosi muzica.
Sunt doar curiosthinking

| florinmarius a răspuns:

Da este de la codec daca iti vede video ca-lite codec pack sau un player bun goom player deschide la propriu chiar orice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil, dacă se întâmplă aşa la orice film. Poate să fie şi de la player. Sau poate să fie formatul filmului de vină (fişier corupt).
Eu folosesc K-Lite Codec Pack, e cel mai bun după părerea mea. Şi BS Player foloseam ca program pentru vizionat dar a început să-mi facă probleme. N-am chef să-l reinstalez aşa că folosesc Media Player Classic sau chiar Windows Media Player (hey, or fi noobie, dar cel puţin funcţionează).