| GulDan a întrebat:

Am si eu probleme cu jocu CS:SOURCE abia daca mai merg serverele pe unele zice:"client dropped by server"'pe altele imi zic:"Host_Error: Unexepected authentication protocol" versiuniile se schimba mereu am acum cs source Orange box dar prea putine sv merge ca nu stiu care e versiunea sa mearga toate serverele. Poate imi zice-ti un cs bun cu versiuniile care trebuie.Mersi!

2 răspunsuri:
| georgeslick17 a răspuns:

Asa am parea si mie am instalat din nou din cauza ca tu numai intrat mereu in sever sau in joc. trebuie sa joci mereu c.s astfel face asa. funda?