| Paius_Cosmin_1992 a întrebat:

Am si eu Samsung galaxy mini 2 si ma conectez la blutooth dau scanare si desi sunt 10 telefoane care sunt conectate nu gaseste nici unul, si nici acele telefoane pe al meu. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| CHUpopCHU a răspuns:

Cred ca esti dat pe invizibil adica acolo este o bulina si trebuie sa fie colorata daca nu e colorata inseamna ca ori nu ai activat blutooth-ul ori esti pe invizibil

2 răspunsuri:
| Ione13 a răspuns:

Pai inseamna caa tu esti pe invizibil

| Paius_Cosmin_1992 explică:

Chestia e ca sunt pe vizibil am dat de 100 de ori dar cand caut pe cineva nu gasesc si nici invers aveti vreo idee dc?