| chircan a întrebat:

Am si eu un iphon 4 si am umblat pe la teme si mi-am bagat tema aia cu sepia(sau cum se numeste)si imi vede toate culorile pe negru albastru alb... stie cineva cum o pot da la normal? excluzand metoda cu resetarea...

Răspuns Câştigător
| Mondo a răspuns:

laughing Configurari-->General-->Accesibilitate-->Inversare culori ( Aici da linia in spate ). Aici ti-am spus cum intri in condiitile in care ai telefonul in Romana. Mutal in Romana si urmeaza procedura apoi pune-l cum vrei tu. Stima.