| pitzyy86 a întrebat:

Am si eu un mp4 Samsung YP-K3 si am pierdut cablul de date. Stiti cumva de unde pot cumpara altul sau daca se potriveste cablul de date de la vreun model de telefon Samsung?

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Mergi la un magazin unde se vand astfel de obiecte si intreaba. Cu siguranta ei iti pot da mai multe detalii (unde gasesti, cam la ce pret etc.). happy

18 răspunsuri:
| gossipgirl a răspuns:

Eu am un YP-S5 si al meu are Bluetooth.Banuiesc ca si al tau are.
Pt a transfera date foloseste Bluetooth pentru calc daca nu gasesti USB.
BYE`

| GreenSky a răspuns:

Din cate stiu se potriveste orice cablu de date...
cel putin la mp4-ul meu da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ...si am cautat peste tot si nu am gasit
sa mi zici si mie daca tu ai avut vreun rezultat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablu de date am căutat şi eu. Aici în Arad unde locuiesc nu am găsit nicăieri expus spre vânzare. Am mers la un magazin specializat în componente electronice (SC CIP SRL - Str. Lucian Blaga, lângă Grupul Şcolar de Industrie Alimentară). Acolo mi s-a spus că poate să facă o comandă în Germania şi în aproximativ o săptămână va ajunge. Aşa a şi fost. Preţul a fost 65 RON. Are rol şi de încărcător.

Problema mea este alta. Când îl conectez, după 10 secunde se deconectează automat. Îmi afişează pe display acel MTP Device care se deconectează. Apoi, în colţul de jos din dreapta monitorului îmi apare că hardware-ul nu a fost bine instalat şi s-ar putea să nu funcţioneze corect. Programele Samsung Media Studio 5, EmoDio şi Windows Media Player 10 le am instalate. Caut un driver. Cine mă poate ajuta vă rog cu un link sau să mi-l trimită?
ID de mess: zgarcansteins_space

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ...si nu mai stiu unde sa caut ma poate ajuta cineva cu un link? va rog mult de tot, e prea bun ca sa il arunc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu de un an si nici un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pierdut si incarcatoru si cablu d date, dar se potriveste de la telefon lg(se gaseste usorwinking, iar cablu d date nu am gasit deloccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cablu date\incarcare pentru MP4\3 Samsung YP-K5, K3, P2, P3, S3, S5, T9, T10 Pret -40 lei+5 lei taxe postale transportptr provincie contact: 0728. 098. 045

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cablu date\incarcare pentru MP4\3 Samsung YP-K5, K3, P2, P3, S3, S5, T9, T10 pret 40 lei taxe postale incluse pentru provincie Alex 0728. 098. 045

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cablu date\incarcare ptr MP4\3 Samsung YP-K5,K3,P2,P3,S3,S5,T9,T10 pret 40 lei taxe postale incluse ptr provincie Alex 0728.098.045

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit sunama 0741686164

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cablu date\incarcare pentru MP4\3 Samsung YP-K5, K3, P2, P3, S3, S5, T9, T10 pret 50 lei taxe postale incluse pentru alte orase, 45 lei pentru Bucuresti Alex 0728. 098. 045

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit cablu? unde? vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau driveru de instalare pentru mp4 samsung ip-t10 ca am pierdut cd... daca puteti sa ma ajutati add ioana_alina_pitik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad fratilor si eu am aceeasi problema am un model yp-k3 si am pierdut cablul va rog spuneti-mi si mie unde ati gasit ca am cautat peste tot dar fara rezultat! id dj_adyspeed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un Samsung yp k3 si tot asa am pierdut usb si am fost sa intreb la un magazin si mi-sa zis sa ma duc la unirii la Samsung ca acolo ar trebui sa aiba si chiar dc nu are a zis ca poate sa imi faca comanda pentru usb. deci duceti-va la orice magazin de Samsung.

| pitzyy86 explică:

Am gasit cablu. Multumesc

| dinamovistul a răspuns:

Sal si eu am aceeasi problema am unu de 2 gb si am pierdut usb dar eu stau in buc are cineva habar pe unde gasesc? mersibig grin