| Alexxa10 a întrebat:

Am si eu un Samsung J700. Am inteles ca sunt niste setari secrete, care face sa se auda mai tare muzica. Stiti ceva despre astabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Am auzit si eu de setari de genul asta, nu stiu cum s`ar putea face, dar nu te ajuta deloc pentru ca iti distrug difuzorulwinking
Eu una nu te-as sfatui sa incerci.
Pwpici :*

2 răspunsuri:
| bogdan_5147 a răspuns:

Din cate stiu eu asa ceva nu se poate deci nu sa se auda nu stiu cat de tare dupa ce ai setat ceva in el.La nokia stiu ca puteai sa setez modul melodiei(normal, jazz, classic...)si era un modcare se auzea mai tare dar nu nu stiu cat de tare.Nu mai stiu daca si la samsung este asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am SGH L700. Stiu destule despre Samsung, dar asta n-am auzit-o. Sigur este o simpla vrajeala!