| NoGooD a întrebat:

Am si eu un telefon LG Gs290 Cookie Fresh luat de 4 zile. Am observat ca ori de cate ori primesc mesaje, melodia care este setata se aude doar in jur de 10sec si dupa se opreste. Deci nu canta pana se termina melodia(ca la celelalte telefoane pe care le-am avut). Aveti idee de ce? E din cauza telefonului sau asa este setat el? Astept un raspuns care sa ma multumeasca. Dau funda!

O seara buna

Răspuns Câştigător
| peacla a răspuns:

Eu nu am avut problema asta, dar poti incerca sa alegi alta melodie sa vezi daca si aia se opreste, poate problema ii legata de melodia respectiva. Daca te uiti la setari, la profil vei vedea ca legat de mesaj este tonul, volumul, alerta mesaj pentru reamintire (adica din cat in cat timp vrei sa sune pana il citesti) si nici la setari avansate nu este nimic legat de durata melodiei. Daca tot nu merge mai mult de 10 sec. poti sa dai fuga pana la magazinul de unde ti l ai cumparat, daca il ai de 4 zile, banuiesc ca ai si garantia si ar trebui sa te ajute cu informatii in legatura cu orice.Bafta!