| BAliinuShaa a întrebat:

Am si eu un telefon Sony Ericsson Vivaz big grin Si nu gasesc teme pentru el pe zedge sad Vreau si eu niste teme gen happy music sau cu The Vampire Diaries Twilight, etc. Cele mai tari primesc funda :*
Multumesc.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un Sony Ericsson viaz si nu exista pana acum decat o tema pentru telefonul astasad. o gasesti daca apesi pe get more themes din meniul de teme al telefonului.mai exista inca niste teme pentru el dar le primesti doar daca ai cumparat telefonul in perioada cupei mondiale de fotbal de la Vodafone, ca mine big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti ultima versiune din Sony Ericsson themes creator si iti poti face teme pentru vivaz asa cum vrei tu: http://developer.sonyericsson.com/......creator408