| noName_8681 a întrebat:

Am sters niste poze din telefon care erau pe card. cum pot sa le mai recuperez? pls help

Răspuns Câştigător
| xjustfearless a răspuns:

Nu cred ca se mai pot recupera

2 răspunsuri:
| secret_7568 a răspuns:

Daca te intorci in trecut astfel nu poti decat cu masina timpului

| DeyCj a răspuns:

Păi mai greu dar nu inposibil.Ai încercat să foloseşti un program de Recovery? încearcă să cauţi aşa ceva pe softpedia.Acolo sunt o sumedenie de progrămele de astea, dar nu garantez rezultate mai mari de 10%, indiferent de ce program foloseşti. Îţi spun asta din experienţă. Succese.