| Ellie325 a întrebat:

Buna!
Am o problema: Doar ce am venit din vacanta si am facut multe poze (cam 500). Tatal meu le-a descarcat in calculator de pe card cu SEND TO. Apoi a verificat daca sunt si ele erau (cand cardul inca era in calculator). Apoi el a sters pozele de pe card si a realizat ca pozele nu erau in calculator.
Cum pot face sa le recuperez?
Va roooog!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu poti sa le recuperezi.
Mai cauta in calculator, poate a uitat doar unde le-a salvat.

| dannyel86 a răspuns:

Incearca cu Pc inspector smart recovery
Il gasesti gratuit pe net si il folosesti.
Sper sa ajute! Si eu il am instalat in sistem.

| Niiiicu a răspuns:

Daca le-a sters de pe card din pacate nu mai poti face nimicbig grin