| JustMeForever3 a întrebat:

HELP! Va rog ajutati-ma! Am incercat ieri sa descarc muzica de pe laptotp pe telefon (card) si din greseala am sters muzica pe care am avut-o inainte pe card, dar mentionez ca am sters-o de pe PC (adica cand telefonul era conectat la pc).Cum pot sa o recuperez?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recuva depp scan

| TheFragranceMaster a răspuns:

Descarca Recuva de la Piriform, in general merge.

| JustMeForever3 explică (pentru TheFragranceMaster):

Am incercat dar imi recupereaza doar fisierele din calculator cred pentru ca nu scrie numele lor doar niste coduri si cand incerc sa le deschid nu ma lasa

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru JustMeForever3):

Scaneaza card-ul, de obicei gaseste o gramada de fisiere, schimba extensia daca nu poti sa le deschizi.

| JustMeForever3 explică (pentru TheFragranceMaster):

Am scanat si zice ca nu gaseste nici un fisier

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru JustMeForever3):

Daca nu gaseste nici un fisier inseamna ca ai formatat cardul si atunci slabe sanse, sau ai un virus.
Ai zis ca recupereaza doar fisierele din calculator, nu le poti folosi?

| JustMeForever3 explică (pentru TheFragranceMaster):

Nu,imi apar doar ceva coduri si ma intreaba cu ce aplicatie vreau sa le deschid dar nu merge cu nici una

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru JustMeForever3):

Ce extensie au codurile? Deschide un drive da click pe tools-folder options-view si debifeaza optiunea 'hide extensions', vezi ce terminatie au.

| FlorinBulgaru a răspuns:

Nu cred că e posibil, părerea mea e să le descarci din nou, să descarci ceea ce-ți place ție, îmi dau seama că nu toate-ți plăceau, așa-i? Dar le țineai acolo, înțeleg, dar deocamdată le poți descarca de pe youtube cu un convertor, e foarte ușor și cred că știi și tu, ai aici un convertor http://convert2mp3.net/en/, iei link-ul cu melodia de pe youtube și o pui acolo. Încearcă să recuperezi măcar partea de care-ți aduci aminte. Dacă ai nelămuriri lasă un reply, o sa mai încerc să dau câte un seen pe-aici.