| anonim_4396 a întrebat:

Am șters un cont Google de pe dispozitiv și acum vreau sa ma conectez, stiu adresa de e-mail, am folosit toate modalitățile și tot nu reușesc să recupereze contul, zic ca trimite o notificare și să ating Da pe telefon, dar nu imi apare notificarea, am încercat și cu ultima parola pe care mi-o amintesc, și tot nu ma pot conecta. crying Cum reușesc să ma conectez din nou?

25 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Dacă ai încercat de multe ori posibil să se fi blocat ceva și nu mai poți încerca deocamdată.
Trimite notificarea pe telefon și așteaptă. Sau dă-i la recuperare cont.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă mai ai contul băgat și pe alt dispozitiv ar putea să apară pe el notificarea aia cu da și nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Am dat, nu merge nimic. Unde să trimit notificare? Poate mi-a spart cineva contul, am încercat și cu parole, amprenta, și cu notificarea(dar nu o primesc), cod... Eșuat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai am pe alt dispozitiv sad
Nu stiu ce să mai fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi și nu mai ai alte modalități de conectare acolo? Asta cu da sau nu îi verificarea în 2 pași

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge nici una

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Încearcă la recuperare cont, trebuie să meargă cumva

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate apare ca „nu mai ști parola?" si dai acolo

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ți-a spart nimeni nimic.
Poate ai încercat prea mult și de aceea nu mai poți. Încearcă deseară, sau mâine, sau faci alt cont.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge nici la recuperare cont, nu primesc notificare cu recuperarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi apare

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Imi trebuie contul ala neapărat, nu fac altul. Nu e ca am încercat de prea multe ori, nu primesc notificarea aiaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://support.google.com/accounts/answer/7682439?hl=ro

Încearcă aici, dai pe „Urmați pașii pentru a vă recupera contul" la secțiunea „Ați uitat parola"

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am încercat sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am prea multe încercări nereușite

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-ți mai rămâne decât să aștepți, ce zicea și ancaval

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa astept si după incerc si de pe laptop, poate merge sad

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am inteles treaba cu contul! L-ai sters de pe telefon ca denumire sau l-ai sters ca si cont de Google. Daca l-ai sters ca si cont de Google nu mai ai nici adresa de e-mail. Trebuie sa-ti faci altul!

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

No bine, nu fă altul.
Notificarea nu o primești pentru că ai încercat de prea multe ori, sau pentru că ai pus alt număr când ai făcut contul, sau e posibil să-ți fi trimis notificarea pe mail?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Pai nu ma pot conecta pe mail cu contul ala sad eu vreau sa il recuperez, o sa incerc maine de pe laptop sa vad daca pot face ceva, nu are legătură cu numărul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

L-am șters de tot de pe telefon, contul nu e șters ca recunoaște adresa de e-mail, dar am uitat parola și nu ma pot conecta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci exista posibilitatea de recuperare: https://bit.ly/2N94fbI
Daca nu mai ai numarul de telefon sau un alt cont de e-mail pentru salvare, trebuie sa-ti faci alt cont!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

sad nu mai am
Imi trebuie contul ala crying

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau! Invata-te, pe viitor, sa-ti faci o lista cu conturile. Eu am o lista, salvata in cloud, pe care se afla: numele serviciului (Facebook de exemplu), adresa de e-mail (popescugheorghe@yahoo.com), numarul de telefon, parola si, nelipsita rubrica, observatii. O scot la imprimanta si daca modific ceva scriu cu rosu. Din cand in cand o actualizez si o rescot la imprimanta. Cu contul ala nu mai poti face nimic decat daca-ti amintesti parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Eu am încercat multe parole pe care știu că le pun la conturi, dar e greșită