| L3mMoN a întrebat:

Bună, TPU!
Deci nu știu ce să fac pentru a mă punea conecta la contul de YouTube (Vanced). Când vreau să mă conectez, introduc adresa, parola, accept "termenii și condițiile", iar apoi incepe sa mi se încarce incontinuu și nu-mi mai apare nimic, doar văd că se încarcă. Și nu reușesc să intru în cont.
Am incercat de multe ori, netul merge ok, chiar nu imi dau seama ce-i în neregulă...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am întâmpinat aceeași problema. Trebuie sa dezinstalezi câteva aplicații cum ar fi Chrome dacă ai.

Vezi aici

https://youtu.be/NqPOgy_iQrc

| L3mMoN explică (pentru anonim_4396):

Am reușit.
Mulțumesc pentru ajutor!

| L3mMoN explică (pentru anonim_4396):

Wow, chiar a mers.
Mulțumesc pentru ajutor!

6 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Ai luat microG?

| Bogdan70001 a răspuns:

Trebuie MIcroG

| Username272 a răspuns:

Încearcă să dai un restart la telefon, sau delete la datele cache

| clauv44 a răspuns:

Nu e de la net sau ceva, trebuie să instalezi și microG și după te vei putea conecta, am avut și ei problema asta