| anonim_4396 a întrebat:

Am telefon Nokia 2730. Mi-am cumparat telefonul in septembrie si atunci puteam pune foarte usor pozele prin usb sau cu adapterul. Acum vreo citeva luni nu stiu de ce dar nu pot pune pozele de pe telefon in calculator, sau nu pot sa descarc cintece. Va rog ajutati-ma, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| looovee a răspuns:

Sa defectat ceva usb, incearca unul nou daca nu inseamnaca e de la tel.

| yoyo97 a răspuns:

Pai incearca sa umbli la setarile din telefon acolo la usbwinking