| anonim_4396 a întrebat:

Am telefon nokia tip slide si normal cand inchid capacul tastele trebuie sa se blocheze, de ceva vreme nu se mai blocheaza, am umblat la setarile telefonului, credeti ca trebuie sa il resetez? funda si vot. voi pierde toate fisierele din telefon? mesaje, contacte din agenda daca il resetez? funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-l reseta. In setari trebuie sa aiba undeva blocare taste. Cauta. Daca nu gasesti dai: reveniti la setarile din fabrica si nu vei pierde nimic. Pentru asata trebuie, insa, sa stii codul pin.