| AlinnutSsa a întrebat:

Am telefonul Samsung s5230 star si am o dilema thinking

Daca mai are o liniuta la baterie, e bine sa il pun la incarcat?

Ma chinui sa eu termin si e dificil

mersi :*

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

E bine sa-l pui la incarcat.Nu e recomandat sa se epuizeze bateria de tot.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine pentru siguranța ta, îl pui la încărcat!
Pa, pa.

| JamesDeLa2 a răspuns:

laughing) Nu conteaza ma cand il pui la incarcat... poti sa-l pui si cu 2-3 liniute...nu dauneaza cu nimic crede-ma! Doar atunci cand il cumperi din magazin la cutie e bine sa-l lasi sa se descarce de tot iar apoi sa-l lasi vreo 12 ore pentru a formata bateria sa te tina mai mult. Dupa aceea numai conteaza cand il incarci si cat il tii!

| Maarriaaa a răspuns:

Da, poti sa il pui la incarcat! Nu s eintampla nimic.winking

| ionela_5415 a răspuns:

Nu e nici o problema il poti pune la incarcat tongue