| andreiuuutza a întrebat:

Am uitat parola la un id de mess, si prin "forgot password " nu my merge. Exista vreo posibilitate sa mai intru vreodata pe id-ul ala? raspuns urgent plsbig grin

12 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Singura cale e daca tii minte toate id alea de pe el. Si iti faci unul aproape identic. Sau daca iti amintesti parola la primul. Ambele tin de memorie big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu mai ai cum din pacate sad Decat daca iti amintesti parola la acel id big grin

| hrdcore a răspuns:

Nu sorry

| AleandraIleana98 a răspuns:

Degeaba dai acolo nu mai merge sad incearca sa iti amintesti parola

| andreiuuutza explică:

Cum?

| e m i l y a răspuns:

Well...no

| denisa20 a răspuns:

Asta e singura metoda...Scuze...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel andreutza ce ne facem?laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaa
da mai exista
dar tr
sa faci alt id
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat parolabig grin

| Motanik a răspuns:

Si eu am patit asa dar m-i-am recuperato, daca vrei sa te ajut ia id'ul meu: Florinel_15_2010winking