| madalin001 a întrebat:

Am un buget de 400-600 lei si caut sa achizitionez o tableta. Caut sa aiba ultima versiune de Android, si sper sa nu fie uitata peste o vreme ca celelalte recente. Ma gandeam la Allview Viva V8 si Asus Memopad Me173X-1b072a, care a-ti lua-o? Alte sfaturi?

Răspuns Câştigător
| OmuNegru2 a răspuns:

Merita mai mult ASus memopad. De fapt isi merita fiecare banut http://bit.ly/1qNKcwo

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Asus este mai buna dar sa stii ca nu are ultima versiune de android
Daca vrei ceva cu ultima versiune de android cumpara Nexus

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/UDArql (link generat de conversion marketing)

| MirelaNicoleta a răspuns:

Eu iti recomand Samsung. Am tab 3 si sunt mega multumita

| Alin1009 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DSLVLBBBM/ - mi se pare o achizitie interesanta, la performante e peste viva q8 de la Allview dar nu are chiar ultima versiune de android dar e ok si asa. plus e la reducere de vreo 50 de lei si iti mai da cadou si un acumulator in valoare de 150 care ai sa vezi ca e foarte folositor.