| thequestionMARK a întrebat:

Am un gps garmin nuvi 1300 si doresc sa pun niste harti noi 2013/14 pe el.Pe site-ul lor spune sa il conectez la calculator dar eu am pierdut cablul happy.La el am un pot micro sd si ma gandeam ca as putea sa pun hartile pe el,stie cineva daca se poate si un link la un site sau ceva care sa ma ajute sa downloadez harti gratuite? Ma intereseaza doar europa de est, in special Romania.

1 răspuns:
| DarkLaden a răspuns:

De pe site-ul lor nu trebuie sa descarci nimic?
DAca da cauta un cititor de carduri si copiaza acel fisier pe card iar apoi pune-l in GPS. Vezi iti merge?