| yonutz63991 a întrebat:

Am un ipad mini 2012 si am probleme cu bateria.Imi scade la 0%(se stinge) de multe ori, chiar daca ea are baterie destula.Am cumparat-o de la eMAG si e inca in garantie, ar trebui s-o trimit s-o mi-o repare? Ar exista vreo sansa sa mi-o inlocuiasca sau banii inapoi?

1 răspuns:
| JohnyMoga a răspuns:

Absolut ar trebui trimis la ei inapoi cu problema specifica daca e inca in garantie apoi se ocupa ei de el doar ca sigur o sa dureze cam mult asa e si in general cu telefoanele tabletele le trimit la Bucuresti si apoi pana au aia timp sorepare apoi tio trimit inapoi si poate nor facut cine stie ce si cred ca dupa ce tio repara sau inlocuieste garantia dispare apoi daca mai ai probleme nu mai poti face nm de cat o mare teapa primita is multe si multe cazuri.in fine sper ca te-am ajutat