| Boog a întrebat:

Am un Iphone 1 si cand incerc sa descarc o aplicatie de pe App Store nu pot deoarece imi cere iOS 4.3. Ce e asta? Ce trebuie de facut?

Răspuns Câştigător
| Kerli a răspuns:

IOS este sistemul de operare, iar 4.3 defineste versiunea
din cate stiu eu Iphone 1 are sistem de operare iOS prima versiune
intra pe apple.com si vezi daca ii poti face un upgrade telefonului tau

1 răspuns:
| robertrazvanraz16 a răspuns:

Nu poti descarca aplicatia deoarece cum ai spus tu cere iOS 4.3 iar telefonul tau nu este compatibil cu software-ul care il cere aplicatia.
P.S.: Nu ai cum sa descarci aplicatia.