| tudorelalbiter a întrebat:

Am un iphone 3gs cu ios 5.0.1 cum pot sa fac jailbreack pe el?

Răspuns Câştigător
| firealadin a răspuns:

Am gasit acest sait, sper sa fie folositor http://www.idevice.ro/tabel-jailbreak-si-decodare/

1 răspuns:
| Acasel a răspuns:

Pai am si eu Iphone 4. cu ios.5.1happy ca sa ai jocul conectezi cablul primit de la iphone cu care il incarci in pc.Descarci iTunes. Odata ce ai descarcat Itunes in 5 secudne iti va gaisi iphoneul tau.Intrii pe Internet din Pc in Itunes si cauti Jalibreak Descarci si o Trimiti in Iphone prin I tunes