| Teres_Mihai_2000 a întrebat:

Am un iphone 6 si cred ca difuzorul este dus dar nu sunt sigur cand intru pe mesenger si vreau sa sun cu camera persoana nu ma aude dar eu o aud dar daca o sun fara camera atunci ma aude, stie cineva ce se intampla

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca la convorbire telefonica esti auzit normal si doar cand vorbesti pe Messenger apare problema, atunci setarile microfonului din Messenger nu sunt bune. Incearca (ca la Skype) sa activezi reglajul automat de nivel pentru microfon!

| xSega a răspuns:

Reinstalează messengerul si oferi drepturi de a accesa microfonul când ți se va cere

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa vezi daca ai oferit setarile de accseare a microfonului in messenger.

| gelu1970 a răspuns:

De la iphone 6 ma astept la orice.