| IonutGemanar a întrebat:

Am un iphone5 caruia i-am schimbat bateria iar cand am conectat display-ul la loc nu mai porneste, display-ul are si el cateva probleme. Intrebarea mea este daca iphon-ul porneste daca nu are display-ul conectat? (asa i-mi pot da seama daca este display-ul problema)

3 răspunsuri:
| MyNameIsJohnny a răspuns:

Display-ul e problema. am avut si eu si un pr de al meu problema asta tot la iphone

| IonutGemanar explică (pentru MyNameIsJohnny):

Treaba este ca display-ul e crapat dar touchscreen-ul functioneaza (doar sticla e crapata), dar dupa ce am pus bateria noua a pornit, iar a doua zi nu a mai vrut sa porneasca. Cred ca ar fi trebuit sa vibreze si fara display, nu-i asa?

| MyNameIsJohnny a răspuns (pentru IonutGemanar):

Da. clar.