| vasile999 a întrebat:

Am un laptop Acer extensa 5630Z cateodata mi se inchide ce ar putea fi hardul nu are probleme virusi nu am ( scanare facuta cu avast 9) ini trebuie un cooler?

4 răspunsuri:
| Madness345 a răspuns:

Daca latpopul ti.se incinge doarte tare inseamna ca este de vina coolerul, urmareste.l si vei afla daca este el de vina. Am avut si eu o asemenea problema, dar la pc nu la laptop, poate sa ti.se incinga procesorul foarte tare deoarece nu iti functioneaza coolerul, sau functioneaza dar intarziat, as zice sa.l duci la cineva care se pricepe la calculatoare si laptopuri si sa se uite la el, in orice caz, nu sta foarte mult pe el! Pericol sa arzi ceva in el, ti.se poate ridica procesorul pana la 100 C+

| Anonim420420 a răspuns:

Am avut aceeasi problema, am cumparat un Cooler Extern, si ma joc cat vreau si nu se stingehappy Baftaa

| vasile999 explică (pentru Anonim420420):

De unde ai loat coolerul daca ai dori sa imi zici happy

| Anonim420420 a răspuns (pentru Anonim420420):

De la un magazin de electronice de la mine din oras big grin