| seby4music a întrebat:

Am un laptop acer extensa 5630Z,am un buton de bluetooth langa cel de wireless. doar ca nu se aprinde...cred ca e din cauza ca nu am driveru pentru el instalat mi-l poate da cineva?am cautat pe net da nu am gasit.Multumesc.

fundoasa. big grin

Răspuns Câştigător
| Micra a răspuns:

Buna e pe siteul asta http://www.acer.co.uk/ac/en/GB/content/drivers si selectezi notebook apoi extansa apoi modelul, astepti putin si vezi putin mai jos driveul pentru bluetooth succes!

| seby4music explică (pentru Micra):

Am facut asa dar tot nu imi merge zice ca nu am bluetooth in pc...nu stiu ce are o las balta oricum, Multumesc. happy

1 răspuns: