| Lucian_Ciugudean_1997 a întrebat:

Am un laptop, are vreo 56 GB, si ii aproape plin.De cateva zile se incalzeste foarte repede, in vero 5 minute de la deschidere, apoi imi da bluescreen si se restarteaza.Se deschide si tine iarasi vreo 5 minute, si iar da bluescreen.O fi vreun virus care incalzeste placa video, o fi praf la ventilator? Are cineva vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Curatal de praf si pune pasta termoconductoare pe chipul grafic si procesor

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Du-l la un service! Trebuie curatat! Bafta!

| ViorelTeVede a răspuns:

Si eu am trecut prin aceeasi situatie din cauza faptului ca se supraincalzea.Iti recomand sa-l desfaci sau mult mai simplu sa il aspiri cu aspiratoru prin gaura de ventilatie.(NU e nici o gluma)