| DjSava191 a întrebat:

Am un laptop Asus f550jx i-am instalat windows 7 i-am bagat driver pentru wireless dar nu merge... Imi apare sa ma conectez direct cu, cablu nu imi apare semnu ala de la wireless... FUNDA!

4 răspunsuri:
| EmYyYEmilian a răspuns:

Trebuie activat de pe buton ma

| DjSava191 explică (pentru EmYyYEmilian):

Care buton? big grin

| K0sti a răspuns:

Cand o sa inveti sa instalezi un amarat de driver o sa-ti mearga! Driverul care trebuie, nu orice driver!

| Claudiu_Gavrilescu_1986 a răspuns:

Acest laptop nu are suport pentru windows 7, iti recomand sa folosesti dvd ul din cutie, acolo ai toate driverele necesare.