| andreyush99 a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite c870 - 1gu e luat din Austria. Am instalat Windows 7 pe el iar problema e cu placa de retea sau ce o fi avand el. Cand dau sa caut wireless sau il conectez prin cablu la internet nu are nici o reactie. Nici upgrade sau sa downloade un driver nu merge odata ce nu ma pot conecta la internet. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Probabil este defect placa de retea...
Am avut si eu o asemenea problema pe pc...dar am rezolvat cu o placa de retea noua de la magazin...
Trebuie sa ai un cd, dvd daca da instaleaza inca o data lan-ul poate o sa-ti rezolvi problema...Pace!

| adishor1234 a răspuns:

Pai s-ar putea sa fi arsa placa de retea.Mi s-a intamplat si mie si l-am dus la reparat.