| DjObytza a întrebat:

Am un laptop ASUS si mi se vede webul invers, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Rectific!
CAMERA SE VEDE INVERS - Deschizi Messengerul -> deschizi camera -> apoi intra la meniul Messenger -> Preferences. In fereastra noua mergi in stinga la Webcam Broadcast sau Webcam sau Video (depinde de versiune) Iti va aparea in dreapta sus un buton -> Camera Settings. Cauti optiunea mirror, flip sau invert si incerci sa bifezi/debifezi apoi ->click pe Apply-->OK Bafta!

Alte răspunsuri
| JustMe47 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema, am un Asus k52j, parca.

| mga94 a răspuns:

Nu este instalat driver-ul de la camera web, sau daca e reinstaleaza-l.