| NooneLikesMe a întrebat:

Am un laptop Asus x54l, am reinstalat windows-ul, am instalat driverele exact cum o faceam si inainte, am instalat programele de care aveam eu nevoie,si apoi l-am oprit. Cand am vrut sa il pornesc din nou,nu imi boot-a. Practic, imi apare logo-ul de la Asus, apoi isi da automat restart, si tot asa...am incercat in nenumarate moduri sa rezolv problema,dar nu am reusit sad. Mentionez ca pot sa accesez bios-ul,si daca fac acest lucru, nu isi mai da restart,pana cand ies din bios, si apoi din nou... imi apare logo-ul si isi da restart, si tot asa.
Va rog ajutati-ma am mare nevoie de el URGENT, dau funda si tot ce se poate da happy
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Danoska a răspuns:

Cel mai bine este sa-l duci la un service.Am avut aceeasi problema...am fost la service si am dat 200 lei prentru reparatie+inlocuire cooler+instalare Windows 10

Daca esti din Constanta mergi la City Mall.

| NooneLikesMe explică (pentru Anonim565995):

Multumesc!