| Robby994 a întrebat:

Am un laptop care are componentele placa video AMD Radeon HD 6470M procesor Intel(R) Pentium(R) CPU B950 @ 2. 10GHz Rami 4 GB ii bun de ceva? Hard 500 GB

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este bun, acum depinde, la ce il stresezihee hee.
Daca il pui la gaming, este bun, POATE nu ajungi la FPS-uri imense(50>)[depinde de joc] dar de lag nu va fi cazul.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este un laptop perfect pentru o eprsoana normala, adica n gamer. Are cate putin din toate.

| laptopnews a răspuns:

Nu e un laptop de gaming, dar poti sa-l folosesti cu succes la alte activitati!

| ComaniciIonut a răspuns:

Daii fainutz o sa joci ceva jocur frumoase pe el la rezoluti si setari favorabile sa il porti sanatoswinking