| alexalex184 a întrebat:

Am un laptop cu windows 7 si o data la pornire a aparut ceva de genu startup repair si de atunci porneste dar se blocheaza si nu mai pot face nimic ce trebuie sa fac?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cea mai buna metoda este aceea de a-ti reinstala windows-ul.

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Ohooo,am avut si eu problema asta acum 2-3 ani. Normal lasa-l asa, ca-si face el ce are de facut.
Daca nu, mai ai o varianta cu safe mode, si sa gasesti eventuala problema si sa o stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......t-5958791/

Citeste tot si cu atentie.