| Georgestaff08 a întrebat:

cand pornesc calculatorul imi apare Windows startup repair si windows start normaly si orice as alege imi porneste tot startup repair si il las sa se incarce aia dar degeaba pe urma face lafel dau funda cui ma ajuta

4 răspunsuri:
| ƘЭлT a răspuns:

Ia-ti un windows BUN sau reinstaleaza-l si la partitii sterge tot in Local Disk C
in D, E, F, G, H...ETC cum ai tu poti sa lasi asa
Succes.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Si mie imi face asa. Trebuie sa reinstalezi windows-ul, deoarece il lasi degeaba sa se incarce. Incearca sa se repare dar nu poate deoarece e "stricat" windows-ul. Reistaleza-l. Iti recomand Windows 7 sau Windows 8.1.

| sMecki1000 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| qtrix a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie si eu i-am reinstalat windows-ul. Daca te pricepi, ii poti reinstala tu singur windows-ul, daca nu il poti duce la un service.