| User a întrebat:

Am o problema ciudata cu pc-ulstraight face
De fiecare data cand il pornesc, se blocheaza. Adica, il pornesc, il las vreo 5 minute, intru pe net si dupa un timp se blocheazastraight face Pur si simplu nu se mai misca mouse-ul si led-ul rosu ramane aprins. Ii dau restart, se porneste greu (chiar foarte greu) si dupa aia merge fara problemestraight face Mi se pare foarte ciudat ca doar la prima pornire se blocheaza si dup-aia nustraight face

Windows-ul are o saptamana vechime, virusi nu are, defragmentat e, registrii sunt curatati, la startup sunt putine programe...

2 răspunsuri:
| elenush_6230 a răspuns:

Asa am patit si eoo. aoleu ce nervii imi facea X). dar nu am avut de ales. ma. m dus si mi.am inst iar alt windowsul. si dupa aceea a mers. acum vad ca iar imi face probleme. asta e>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ai probleme la Hard sau la procesor... straight face