| Skiller1997 a întrebat:

Am un microfon Rode DSLR si l-am folosit pe ploaie, pe timpul filmarii s-a auzit doar pe o parte dslr din cand in cand si pe cealalta, acum se aude doar pe o parte, adica doar intr-o casca, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Algo098 a răspuns:

Poate ca s-a stricat ceva de la apa. Poate s-a intrerupt ceva. Trebuie desfacut si reparat s-au schimbat cu unul nou. (Daca vedeti s-au in loc de sau sa stiti ca asta e corectarea automata si nu ma bag. Ce e corect, e corect, doar e corectat, nu-i asa? )

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Cumperi altul, dar sa fie cu umbreluta.

| Iote a răspuns:

DSLR este prescurtarea de la Digital Single Lens Reflex.
Cum poate fi un microfon DSLR?!